Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Kojenecká sféra Olivia Harris

Kojenecká sféra Olivia Harris

Nakonec jsem ji objevil.

Někteří z vás chápou, že jsem procházel vysoko a nízký pro správný minibag toho, co vypadá jako měsíce, stejně jako vždy se zdá, že je něco špatného na tom, co objevuji – jsou také kousnutí Nebo také velké, také výdaje nebo také metoda, jsou také tradiční nebo také bohémské. Hodnotím peněženky na živobytí, takže jsem skvělý v objevování chyby a také ne tak skvělým v objevování něčeho, co naprosto miluji, bez rezervace.

No, objevil jsem to: přejdu přes paty pro kojeneckou sféru Olivia Harris, stejně jako si to velmi hodně myslím, abych si ji objednal.

Kde dokonce začnu? Tato taška je perfektní velikostí pro tvar mé ostružiny, klíče, situace na kartě a sluneční brýle, aniž by mi bylo tak velké, že mi připomíná tašku na přehlídku, kterou jsem přinesl jako úzkostný středoškol. Je to jen malé, stejně jako uzávěry šňůrky, které se hodí k přítomným trendům, nicméně neutrální kůže i moderní hardware nejsou něco, co rychle vyjde z módy.

Když už mluvíme o hardwaru, věřím, že moje preferovaná část celé tašky je popruh. Nakonec někdo přišel přesně na to, jak vyrobit řetězec, který integruje kůži, aniž by se objevil jako Chanel Ripoff – tady kombinace vypadá svěží, když obvykle vypadá trochu hraje. Takže, shrnout: nejen je tato taška zcela velikost, módní i moderní, ale je to také jedna sakra dohody. Kupte si s Shopbop za 255 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *