Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Funkční i elegantní multi pochette tašky jsou tu, aby zůstaly

Funkční i elegantní multi pochette tašky jsou tu, aby zůstaly

s několika týdny zbývajícími před novou dekádou (ahoj, 2020!), Zkoumáme starý, ale nový trend, který se nedávno znovu objevil přes Pradu , Chanel, stejně jako kolekce Louis Vuitton: Multi Pochette.

Multi -Pochette Bag může nejlépe vysvětlit styl, jako je Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires. Je to hybrid kabelky druhů, který kombinuje vzhled křížení s více kapsami a kompartmenty, obvykle poškozený do několika individuálních sáčků, které jsou spojeny dohromady prostřednictvím řetězců, popruhů a spon. Ještě lepší je, že se obvykle mohou nosit společně nebo samostatně, v závislosti na tom, jaký styl se chystáte.

Ačkoli možná ne tak populární jako verze Louise Vuittona (která se vyprodala za pouhé týdny, stejně jako následně má tisíce čekací seznamy po celém světě), Chanel nedávno spustil vlastní multi pochette. Cena může být vina, vzhledem k tomu, že Chanel je typický kolem 3 500 až 4 000 $ (před daní) ve srovnání s 1 640 $ Louise Vuittona.

Prada nedávno představila také vlastní interpretaci: Re-Edition 2005. Na rozdíl od ostatních je to revize ročníku Bandoliera Tessuto 2005. Znamená to, že Prada opravdu začal tento trend? Porota je na tomhle, zdá se však pravděpodobné. Podobně jako LV a Chanel’s, The Prada Multi Pochette má různé sáčky na pouzdro. V současné době je nabízena pouze ve vybraných obchodech, ale měla by se brzy nabídnout online. Pro mnohem lepší nebo horší (volám lépe!), Multi Pochette Prada je nylon, takže je o něco mnohem odolnější ve srovnání s některými ostatními.

Nejsem si jistý, zda byste o tom přemýšleli o tom, že je to multi pochette taška, ale Fendi stojí za víceúčelovým pásem. V estetice je však mnohem více průmyslově, stojí za zmínku, protože má několik různých (velmi malých) kapes.

Máte oči na multi pochette tašku? Trpělivě čekáte na Louis Vuitton nebo byste byli potěšeni verzí Prada nebo Chanel? (P.S. Nedávno jsem si koupil reedici Prada a také jsem o tom měl jen zářící věci! Mnohem více o tom v pozdějším příspěvku.)

Chanelský pasový taška a peněženky mincí (4 000 $)

Chanel Flap Bag a Coin Purse (4 300 $)

Kabelka Chanel 19 na řetězu a také kabelku na mince (3 225 $)

Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires (1 640 $)

Prada Re-Edition 2005 (ceny se liší)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *