Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Carlos Falchi spolupracuje se svým dítětem na Graffiti Collection

Carlos Falchi spolupracuje se svým dítětem na Graffiti Collection

Kdyby jen všichni naši rodiče měli úžasné, exotické taškové linky pro nás pracovat, kdy jsme absolventem vysoké školy; Měli bychom být všichni tak šťastní. Nicméně nejsme Kate Falchi, dítě Purseblog Buddy Carlos Falchi, který se právě připojil k otcovu eponymní tašku, stejně jako začala spolupracovat s ním na plný úvazek. Velký koncert, pokud to můžete dostat, že?

A na základě vzhledu jejich první sbírky dohromady je inteligentní doplněk do stylu. Tašky kolekce Carlos Falchi Graffiti sbírka využívají Falchiho podpis Tiger Snake kůže jako pozadí pro punk-inspiroval doodling, stejně jako pokles, který je stejně věrný jeho motivaci jako jakýkoliv typ, jaký jsem kdy viděl. Tyto tašky rozhodně nebudou pro každého, stejně jako šikmo směrem k mladému publiku, které je součástí 25letého Kate, ale jsou nesmírně úspěšní, co se snaží splnit: Deconstructed, Edgy vypadat, že Zůstane elegantní stejně jako neztrácí jeho chladný.

Tašky budou k dispozici ve třech vzory, stejně jako bude maloobchodní mezi $ 395- $ 1195. Sbírka bude debutovat v Bergdorf Goodman během módní noci v září 10. Pro větší fotografie několika pytlů sbírky (a vidět komplikované graffiti detaily up-close), udělejte skok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *