Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Nejnovější posedlost: Fendi 2jours posetý neoprenový přenos

Nejnovější posedlost: Fendi 2jours posetý neoprenový přenos

spatřením tašky, kterou opravdu zbožňujete během módní přehlídky, je jednou z nejvíce nepříjemných věcí o práci v tomto podnikání. Chápete, že to bude trvat šest měsíců, než se předmět vašich afektů dokonce nakonec stane nominálně dostupným, a když to udělá, náklady vám s největší pravděpodobností způsobí závratě. Stejně tak si pamatujete. stejně jako chtíč. Stejně jako jste revidovali staré zprávy, které jste napsali, které představovaly tašku. (Dobře, ten poslední je s největší pravděpodobností jen já.)

Jednoho dne se však taška objeví, stejně jako na dosah ruky, zralé na přijetí. Pro mě i moje drahocenné Neoprenové tote Fendi 2jours, dnes je ten den. Ano, barva – jasně oranžová, která Fendi, stejně jako Neiman Marcus pevně trvají na volání „červené“, navzdory hojným důkazům o opaku – je agresivní. Stejně tak to jsou tonální cvočky, které rozdělují přední panel do šesti sekcí a také způsobují, že taška bude vypadat, jako by nakonec mohla vylíhnout pupeny pro nové, menší verze sebe sama. To je jedna metoda, jak ověřit placení přes tři velké za neoprenovou tašku, očekávám – pokud se nekonečně regenerovala.

Přesto jsem zamilovaný. Pokud člověk musí nabídnout s nepříjemnostmi a dřinem, který často je každodenním životem, může to také udělat s velkolepě excentrickou kabelkou a jasně oranžová se po nudě zimy rozhodně cítí svěží. Fendi Spring 2013 byla moje preferovaná sbírka celé sezóny dráhy, stejně jako se mi stále líbí podivný, úžasný, futuristický pocit, který tašky poskytují. zvláště tohle. Nakupujte s Neimanem Marcusem za 3 590 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *