Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Mentálně se připravíte na 100% „celebrity v Coachella“ kabelky Round-Up

Mentálně se připravíte na 100% „celebrity v Coachella“ kabelky Round-Up

Once Upon a Time, Coachella nebyla každoroční událostí, kterou lidé většinou spojovali s rozpoznatelnými celebritami zdobenými v semišovém okraji v poušti. Konec konců je to hudební festival a bývalo jen o nezávislých kapelách, a ne Steely Dan a Black Eyed Peas. (Neurčuji, obě tyto kapely se letos ve skutečnosti vrhly.) V mnohem odlišné internetové éře by se myšlenka, která mluví o kabelách Coachella, vypadala jako směšná (a to by úplně vyhladilo vaši nezávislou kredit). Ale naštěstí pro milovníky tašek všude, to není svět, ve kterém dnes žijeme, a to není hudební blog.

Alessandra Ambrosio
Chanel Tiny Messenger Bag
Alessandra Ambrosio mohla být také postavena v laboratoři pro výslovný účel vypadat dobře na Coachella, protože vždy vypadá jako královna celé věci. Její Chanel Tiny vypadá docela okouzlující se zbytkem jejího oblečení a opravdu mi to připomíná tašky ze sbírky Metiers D’Arts 2014 inspirované Texasem v Texasu.

Ashley Greene
Erin Dana Tiny Bond Street Batoh
198 $ pomocí Shopbop
Zde je herečka Ashley Greene, která se po setmění naviguje přes Coachella s modrým malým batohem od návrháře NY Erin Dana.

Givenchy Tiny Pandora taška
1 150 $ pomocí Saks
Několik fotografických agentur tuto dívku identifikovalo jako Ashley Madekwe, ale zdá se, že to ve skutečnosti není ona. Taška a absurdní oblečení však stojí za to se podívat. Řekla také spoustu fotografů, že byla Ashley, nebo udělali fotografy špatný předpoklad? Svět možná nikdy neví.

Fergie
Céline Trio Bag
Ano, tohle je Fergie, která má na sobě pár slunečních brýlí vhodný pro Coachella a přenáší trio Céline. Hrách Black Eyed v letošním roce ve skutečnosti „znovu se znovu setkal“ v Coachella. Nejsem si jistý, že termín „shledání“ byl zaručen, ale dostatečně spravedlivý.

Gigi Hadid
Elizabeth a James Cynnie Sling Bag
545 $ pomocí Shopbop
Budete si za to prostě vzít naše slovo, že to je Gigi Hadid a rozeznává se svým okrajovým partnerem Cody Simpsonem. Alespoň vám můžeme s 100% jistotou říct, že Gigiho taška je Elizabeth a James.

Gigi Hadid
Etienne Aigner Copper Crossbody Bag
Toto je však absolutně Gigi, který v tento den převzal Festival Fringe-Duty. A ano, to je taška Etienne Aigner. Etienne Aigner se pokouší vydělat na to, co zbývá jeho kreditu s několika skvělými kabelkami, které prodávají za zhruba 300 $.

Kate Bosworth
Trenér Dakota nýty 14 Tiny Bag
350 $ pomocí trenéra
Když už mluvíme o kabelách, které prodávají za přibližně 300 $, tady Kate Bosworth nesou sladkého malého instruktora Mini a má sladký okamžik Coachella se svým manželem Michaelem Polišem.

Nicky Hilton
Balenciaga Metallic First Bag
Nakupujte Balenciaga pomocí MatchesFashion.com
Nicky Hilton miluje Coachella. Ve skutečnosti mám podezření, že by mohla podněcovat každoroční Exodus Coachella Mass Celeb Exodus z LA tak před mnoha lety. Nicky také do svých každodenních souborů Coachella vloží spoustu myšlenek. V tento konkrétní den šla se starou školní kovovou balenciaga, odpovídající růžové odstíny, některé trojúhelníkové prohlášení a barevně vzorované mini.

Nicky Hilton
Chloé Paddington Bag
Nakupujte chloé pomocí Neimana Marcuse
Tady je Nicky v jiný den, na sobě skvělé vyšívané bílé šaty, Lucite odstíny a přenášení staré školy Chloé Paddington.

Nikki Reed
Rebecca Minkoff Julian Backpack
295 $ pomocí Rebecca Minkoff
Herečka Nikki Reed nemohla omezit její festival potřebuje jen jednu lemovanou kabelku, musela si vzít dva. Tady je se svým BF, hvězdou Vampire Diaries Ian Somerhalder. Její batoh pochází z Rebeccy Minkoff, ale nejsme si jisti, kdo dělá menší lemovanou tašku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *