Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Miu Miu Bird Suede a Python Grasp

Miu Miu Bird Suede a Python Grasp

Včera v noci jsem se zeptal našich sledovatelů Twitteru, jakou tašku nebo návrhář by nás chtěli vidět. Twitter individuální móda_hawk navrhl tuto spojku Miu Miu. To bylo skutečně jednoduché, protože jsem už tento uchopení sledoval a už jsem se pořádal při skládání o tom.

Miu Miu Bird Suede a Python Grasp je vítaným překvapením od Miu Miu a designérských kabelek obecně. Stále vidíme přesně stejné styly i přes. Stejně jako pro web, který hodnotí po celou dobu, trvá další kroky, aby se naše pozornost věnovala, ať už je to skvělé nebo špatné. V situaci této tašky Miu Miu uvádím, že je to dobré.

Uchopení střídá proužky černého pythonu a růžového semiše s Python Pink a také zdobením černých ptáků na přední straně. Přízvuk ptáka rozbije pruhy a poskytuje rozmarný dotek. Je to tvar ptáka, který využívají, že zbožňuji, dlouhý, štíhlý i módní. Stol nad vrcholem má vroubkované obložení, které přidává ještě jeden dotek, který je velmi oceněn.

Líbí se mi, že Miu Miu věřil každý prvek této tašky. Stejně jako u věřeného procesu, taška skončí stojícím stranou od zbytku. Na nasyceném trhu s kabelkou musíte mít buď tradiční tašku, která přitahuje všechny, nebo objeví ještě jednu metodu, jak získat pozornost kupujících. Tento Grasp dokázal upoutat mou pozornost, přimět mě, abych udělal dvojitou převzetí, a přiměl mě, abych se podíval na komplexní záběry. To je přesně to, jak někoho zapojujete, takže pro tuto spojku rekvizit Miu Miu.

Uchopení je velké, výrazně nadměrné, a také poskytuje vnitřní kompartmenty a volitelné pletené lano na popruh. Vždy je užitečné mít volitelný pohled na popruh, zejména s dlouhým poklesem, díky kterému je z tohoto vynikajícího večerního taška, ale stále pro něj ponechává výběr jako denní taška. Bravo Miu Miu! Nakupujte s Web A Doorperson za 1 495 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *