Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Lepší pohled na tašku Senreve Crossbody, aktualizovaný novými modelovacími obrázky

Lepší pohled na tašku Senreve Crossbody, aktualizovaný novými modelovacími obrázky

[Poznámka editora: Zeptali jste se, odpověděli jsme. Tato publikování bylo aktualizováno zbrusu nových výstřelů na těle pro vaše potěšení z check-out.]

Poslední léto jsme vám představili Senreve a také jsme zvážili, že jsme měli štěstí, že jsme pro sebe vyzkoušeli spoustu těchto tašek. Mnohem více, které vidíme, používáme, stejně jako opotřebení, mnohem víc, co milujeme. Když mi Megs velmi poprvé ukázala své preferované styly ze Senreve, měl jsem zájem nejen přesně to, jak zvláštní byl každý styl, ale také přesně to, jak hladký, stejně jako snižující se styly. Využil jsem (a lásku!) The Drobné Maestra, ale věřím, že mým preferovaným stylem od značky je taška Senreve Crossbody, a také jsem nadšený, abych vám všem poskytl mnohem důkladnější pohled na tento design. Nejen, že je to neuvěřitelně elegantní i opravdu cool-jmenujte další tašku, která se takto objevuje, pokud se odvážíte!-ale je to také šíleně uživatelsky přívětivé.

Jednou z mých preferovaných rysů této tašky – a jen počkejte, mám mnoho – je pravda, že horní kompartment je naprosto zaměnitelný, takže pokud se vám líbí tento sáček dostatečný k zachycení ve dvou odstínech (a mám pocit, že budete) , můžete vypnout horní pouzdro i mix i barvy shody. Pouzdro můžete také využít zcela samostatně, buď jako náramek, nebo jako organizační nástroj pro větší tašky nebo totes, což jsem už několikrát udělal, že jsem tuto tašku dostal. Jednou další opravdu úžasnou funkcí této tašky je pravda, že můžete na pouzdro na pouzdro odrazit a nosit jej jako náramek, který jsem zpočátku absolutně nepoznal.

Tato taška Crossbody to opravdu dělá. Popruhy můžete zcela eliminovat, abyste je využili jako spojku, nebo můžete použít jeden ze dvou popruhů, s nimiž přichází. Pro dvornější vzhled využijte řetězový popruh, který je buď zlatý nebo stříbrný v závislosti na barvě, kterou dostanete, nebo si ho na denní vzhled s koženým popruhem. Kožený popruh je nastavitelný, takže může fungovat ve tvaru každého, stejně jako řetězový popruh lze také použít zdvojnásobit. Podívej, nedělal jsem si srandu: Tato taška dělá mnohem víc než dvojí povinnost nebo dokonce trojnásobnou povinnost – to opravdu dokáže všechno! Malá kapsa na zadní straně tašky je fantastická pro ukládání věcí, které požadujete rychle, jako je vaše ID nebo vlakový lístek, což je přesně přesně tak, jak využívám vnější kapsu.

Uvnitř je taška poškozena do tří samostatných kompartmentů. Odnímatelný pouzdro náramku má vnitřní zip a také nejmenší kompartment na vaku, zatímco další dva oddíly jsou ve stylu štěrbiny, i když vnější klapka s uzavřením podpisu Senreve udržuje vaše věci v bezpečí. Kůže na této tašce – a všechny tašky Senreve, je to nejen opravdu skvělé k dotyku, ale je to také výjimečně fantastická kvalita. Uvnitř je taška Senreve Light Blue Microsuede, stejně jako bonus-je to neuvěřitelně odolné proti skvrnám. Obecné rozměry jsou 10,25 ″ W x 8,5 ″ H x 0,75 ″ D s hmotností 1,4 liber. Taška je dostatečná pro tvar iPadu mini, spolu s tím, co budete pro tento den vyžadovat – můžete vidět, co jsem přinesl dovnitř níže, ale stále jsem měl prostor pro ušetření! Jeden z vašich vlastních můžete zachytit za 495 $ pomocí Senreve.

Nakupujte celou sbírku Senreve pomocí Senreve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *