Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Sezóna Pisces je právě tady a my máme vaše bagoskop

Sezóna Pisces je právě tady a my máme vaše bagoskop

Ryby: 19. února – 20. března
Prvek: Voda
Kvalita: Montable
Taška: Gucci zdobil Marmont

Indikace vody jsou intenzivní myslitelé, jsou chápáni pro svou fantazii, stejně jako vy, kousky, jsou spíše snílek. Vaše myšlenky jsou vivd a vaše kreativita je intenzivní a také požadujete tašku, která předvádí vaši expresivní stránku. Jste spíše intuitivní, stejně jako stále můžete věřit hlavou místo svého srdce, i když chcete snít. Vhodná taška pro vás hraje ze své jedinečnosti a také vyžadujete něco, co je nejlepší kombinací rozmarných i romanových, přesto moudrých a dobře věřených.

Gucci zdobený Marmont je pro vás nejlepší výběr, Ryby. Díky luxusnímu prošívání a živým ozdobným v moři je tento taška pro vás ta taška. Tvar i silueta jsou poněkud tradiční (nemůžete se pokazit s velkým taškem klapky), která hraje z vaší inteligence a také požadavek na pohodlí. Až dosud, jeho novinové aspekty, jakož i rozmarné telefonní hovory k fascinaci nekonvenčními.

Tato taška je expresivní, stejně jako ty kousky, stejně jako to, že je to stále taška, která vám přináší vaše každodenní potřeby, je to mnohem spíš jako nositelné umělecké dílo. Obecná tato taška je stejně inovativní a také imaginativní jako vy a také všechny, zatímco to vyhovuje vašim potřebám. Jste stejně milující a staráte se o to, jak jste inovativní, stejně jako kreativní kousky, stejně jako vy požadujete tašku, která se stará o vaši pečující stranu. Lehký sáček, který může být přinesen na přenos nebo crossbody, se může rychle přizpůsobit tomu, co se objektivní Pisces vyskytuje.

Nakupujte sbírku Marmont pomocí Gucci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *