Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Představujeme: Danielle Nicole Pupese

Představujeme: Danielle Nicole Pupese

Je to malý svět. Byl jsem na všech koncích světa a narazil jsem na lidi, kteří nějak rozumějí někomu, koho znám. Nedávno se to stalo opět a spojilo jedno z nejlepších dětí mého přítele mého přítele na stáž s návrhářem kabelky v New Yorku. To byla dlouhá řada poznání, ale je to lepší, než se zdá. Takže děkuji Kathleen za úvod do kabelek Danielle Nicole!

Nadšení Danielle Nicole Diferdinando pro módu začalo mladé, jako mnoho z nás. Šla do módního institutu inovací a později prozkoumané v Evropě, kde se začala jako styl i produkce, která jde do hlavních stylů. Od té doby Danielle Nicole představila kabelku, která se skládá z svůdné italské jehněčí kůže, drcené patentové kůže a francouzské výšivky.

Z její linie jsem objevil tašku, kterou jsem absolutně 100% zbožňoval. Všichni chápete, co se mi v tašce líbí; Nějaká lákavá přitažlivost, použitelnost, pružná kůže. Všechno je v Danielle Nicole Kristi Small tašku. Orchid je nabízena v celé řadě barev a je můj výběr, protože fialová doplňuje mnoho žen i úžasně oblečení. Slouchy Take On Bag má uzel a okrajový detail na přední straně, což je ideální doplněk k povrchu designu. Na vnitřní straně objevíte podšívku hnědé semišové podšívky, dvě otevřené kapsy a jednu kapsu na zip. Zbožňuji tuto tašku. Nikdy nemůžu mít dostatek slovie na tašky. Stejně jako to se zdá, jako by to bylo v úzce, nedbale, stejně jako zcela na paži. Rovněž existuje větší verze s motýlkem v horní části popruhu. Nakupujte s Neimanem Marcusem za 495 $. Prohlédněte si Danielle Nicole na internetu pro mnohem více od tohoto návrháře!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *