Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Slyšíte cvrčky Burberry East-West Buffalo Tote je polo přiměřené a elegantní

Slyšíte cvrčky Burberry East-West Buffalo Tote je polo přiměřené a elegantní

? Naše kategorie Burberry byla už nějakou dobu tichá jednoduše proto, že mnoho z návrhů, které jsem viděl, mě nesedí. Jistě, Burberry je známý svým kontrolním vzorem Nova, ale poté, co vás unavuje kostkované tašky, není toho mnoho nalákat. A pak je tu další problém: některé návrhy, které vidíme od Burberry, jsou prostě … divné. To vše mě dělá smutným, protože Burberry je značka, kterou zbožňuji, zejména jejich linie oděvů (bundy jsou zabijáky).

S ohledem na to mi přináší velkou radost, abych vám ukázal Burberry East-West Buffalo Tote, který nejen nabízí elegantní styl, ale je také velmi přiměřeně oceněn. Malý kousek mého slyšení, který chce, aby Burberry tak špatně uspěl v kabelky, právě teď skáká pro radost.

Burberry East-West Buffalo Tote, 1 195 $ přes Neiman Marcus

S mírně slochovou siluetou, klasický design této tašky svítí hlubokou švestkovou buvolí kůží a zlatým hardwarem. Líbí se mi, jak neočekávaná a znepokojující je volba barvy, zejména na kůži tak silné a odolné.

Teď mě dobře znáte, jsem přísavek na ramenní popruhy a tento taška má jeden s koncovými koncovými řetězemi spolu s dvojitými horními úchyty. Horní část sáčku má zip se sponou loga a celkové rozměry jsou 9,5 ″ x 15 ″ x 7 ″. A tady je druhá nejlepší část za vzhledem, cena: pouhých 1 195 $ přes Neiman Marcus, který je ve světě kabelky, je krádež.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *