Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Rhoc premiéra a Rhobh Reunion Recap recap Double-Team

Rhoc premiéra a Rhobh Reunion Recap recap Double-Team

Měli jsme včera v noci další dvojitý hlavičkou Real Housewives, s Real Housewives of Orange County debutoval před druhou částí Real Housewives of Beverly Hills Reunion. Měl jsem obavy, že shledání musí být neuvěřitelně nudné, pokud ho skrývají za premiéru OC místo toho, aby dali epizodě vlastní týden, který má mnoho setkání alespoň jeden z jejich segmentů. Žádná ze dvou částí Beverly Hills neměla tento volný čas a bohužel to bylo proto, že nebylo řečeno nic zajímavého.

Premiéra OC byla o něco mnohem úspěšnější, hlavně proto, že Vicky je stále ostrý, bláznivý šílenec, který nyní do tváře vložil cizí předměty. Mnoho zbytku premiéry se cítilo jako epizoda v polovině sezóny, která by se mohla špatně zabývat hodnotou zábavy sezóny. Přesto si pojďme mít rekapitulaci. To je to, pro co jsem tady.

1. Vicky měl implantát brady. Pro lásku ke všemu svatému, kdybych udělal seznam kosmetických postupů, o kterém jsem si myslel, že by mohl zlepšit Vickyho obličejový vzhled, implantát brady by nebyl v top 30. Kdybych se něco naučil od života v sousedství se spoustou Bohaté starší ženy, které podstoupily zvláštní plastickou chirurgii, je to, že implantáty a injektovatelné jsou špatné, skromné ​​výtahy jsou dobré. Místo toho, aby získala facelift, což je opravdu všechno, co by Vicky potřebovala, kdyby nebyla spokojená se svou volnou kůží, pokusila se naplnit volnou kůži náhodným haraburdí.

2. Vicky se rozešel s Brooksem. Takže, víš. Jedno dobré rozhodnutí, jedno špatné rozhodnutí. Par pro kurz, téměř doslova.

3. Nebo se rozešla s Brooksem? mnohem víc.

4. Tamra a Eddie se společně nastěhovali a zahájili fitness studio. V ráji je však potíže, protože Eddie nechce, aby Tamra nosila boty na koberci. Nenechte se toho muže dostat dolů, Tamro.

5. Brianna měla své dítě. Vicky je nyní babička, která nepochybně inspiruje půl tuctu mnohem více špatně doporučených kosmetických postupů. Také jsem si jistý, že měla čističe trubek přilepené k jejím víčkám pro její rozhovory místo falešných řas. Nesouvisející, ale stále stojí za zmínku.

6. Tamra a Vicky se stále nenávidí a všichni stále nenávidí Alexise. Nebo alespoň Tamra, Gretchen a Heather nenávidí, což by mohlo být také každý. Pro rekord stále nenávidím Alexise, i když si myslím, že vypadá skvěle bez všech jejích falešných vlasů.

7. Země Ježíš si myslí, že je umělecký znalec. To je ono, to je vtip.

8. Alexis si myslí, že pokud bude stále říkat, že byla šikanována, bude to nakonec pravda. Jistě, ženy pro ni nebyly neuvěřitelně skvělé, ale všechny věci, které řekli v Kostarice v loňském roce, byly věci, které někdo potřeboval říct Alexisovi. Je to mělká, materialistická faux-snob, která jedná lépe než všichni ostatní z transparentně nejisté naděje, že ji možná jednou věří. Snažit se někoho upozornit na své špatné chování, i když nesmazatelně, není šikana.

9. Heather položila Tamru a Vickyho přes sebe na její večeři. To je neuvěřitelně amatérská chyba hostesky – pokud se dva lidé nevycházejí, položíte je na stejnou stranu stolu, ale s alespoň jednou osobou mezi nimi. Možná však Heather chce, aby se někdo násilně utopil ve svém novém bazénu.

10. Líbí se nám některá z těchto žen? Ke konci epizody, kdy připravovali boje na příští týden, mě zasáhlo, že si nemyslím, že mám v tomto obsazení hodně, pokud vůbec nějaké, opravdové náklonnosti k jakémukoli jednotlivci. Vicky je popelnice lidské bytosti. Tamra je zábavná, ale Craven a Mean. Gretchen je právě na výstavě, aby tlačila její různé špatně koncipované produktové řady. Alexis má skvělý nový účes, a to je jediná pozitivní věc, kterou o ní mohu říci. Pokud Heather řekne „Champs“ ještě mnohem více času, lovím ji a osobně ji škrtím. Ve všech ostatních verzích této série jsou lidé, pro které jsem navzdory jejich chybám zakořenil. V OC si jen chci užít světový popálení.

A teď pro setkání …

1. Kyle se pokusil vyhledat obtíže v manželství Adrienne, ale Lisa by ji nedovolila dokončit svůj příběh. Kyle byla týmem Adrienne po celou sezónu, Coure, a když se Andy zeptala na jejich manželství, začala s normálními frázemi o tom, jak si myslela, že jejich hašteření je pro ně okouzlující a normální, ale Lisa se zkrátila a řekla, že ve skutečnosti věci mají ve skutečnosti věci Byl jsem na chvíli špatný a Paul se předtím odstěhoval. Je zřejmé, že existují budoucí provize od Adrienne a Paula, takže Kyle stále chodí po linii společnosti.

2. Zdá se, že se téměř všechny ženy v domácnosti myslí, že Adrienne používá svého osobního šéfkuchaře k zasazení špatných věcí o Paulovi v tisku. Určitě to propůjčuje důvěryhodnost tomu, co Brandi a Lisa říkají celou sezónu o zapojení Bernie, a ani Kyle nepromluvil, aby byl v rozporu s spekulacemi, že Bernie způsobuje nepravdivé obvinění z zneužívání proti Paulovi a že Adrienne byla pravděpodobně na Board s tím. Ve své víře jsem byl vždy neústupný, byl Russell skutečně a neustále zneužíván a jsem si stejně jistý, že Paul Adrienne nedělá to samé. Nic o jejich dynamickém vztahu neukazuje žádné varovné znaky a na rozdíl od Taylora neexistuje žádná zdokumentovaná anamnéza zranění nebo incidentů. Pokud je zbytek obsazení správný, Adrienne může být nejhorší osobou, jakou jsme kdy měli na Real Housewives. Je o něco nižší než falešná obvinění zneužití. Je to jako falešné hlášení znásilnění; Lhaní je jen mnohem obtížnější pro skutečné oběti, aby byly brány vážně a jejich útočníky stíhaly.

3. Kim může nebo nemusí mít na svém polštáři hovno. Cítil jsem se, jako bychom se nad tímto leskli – odkud pocházel hovno? Proč Kim zdánlivě připustil, že tam byl hovno? Jaký je děj kolem hovno? Mluvte o pohřbívání lede tady, Bravo.

4. Dobře, tak to bylo řečeno špatně, ale já trochu dostanu to, co Brandi říkal o Kyleově a Kimově střízlivosti. Ne, nemyslím si, že Kyle „doufá“, aby Kim selhal. Myslím, že se Kyle pravidelně snaží připomenout, že se něco může pokazit, protože se jí po desetiletí líbila své sestry sebezničování a získání jejího naděje na 100% úspěšné zotavení se musí zdát jako hrozné emocionální riziko. Neobviňuji Kyle za to, že se pokusil zmírnit její očekávání, a myslím si, že to může narazit, protože Kyle je nedotknuta Kimovým úsilím a možná si dokonce přeje, aby si pospíšila a selhala a dostala se s ním. Nemyslím si, že to je to, o čem to vlastně je, a myslím, že Brandi o tom musel myslet o něco těžší, než to řekla, ale vidím, odkud bude zobecněný sentiment pocházet a proč by Kyle takto jednal.

5. Paul už Brandi nenáší, ale Adrienne stále dělá. Paul se přinejmenším obtěžoval natočit malé prohlášení o setkání, což je mnohem víc, než můžeme říci pro jeho bývalou manželku, která zjevně doufá, že všichni zapomene, že existuje, ale stále dostane její hrozné boty a nechutnou ochucenou vodku.

6. Realitní machinace Kyle a Mauricia jsou stále transparentnější. I když Mauricio tvrdil, že on a Kyle se nechali Adrienne a Paul v nákupu, aby získali poskytování, když prodali svůj dům, nemohl si pomoci, ale chlubil se, když získal seznam, prodal ho za dva týdny . Opravdu tam přesvědčíte, chlapi. Myslím tím, že Bravo vyřízl část, kde Mauricio distribuoval svou servisní kartu všem při shledání.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *