Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Alexander Wang Cher Large Siamese Grasp

Alexander Wang Cher Large Siamese Grasp

Ano, uvědomuji si, že tady máme dvě zprávy Alexander Wang zády k sobě. I když bych se za to měl omluvit, nebudu. Promiň, lidi, nemohl jsem si pomoci. Podívej, jakmile jsem narazil na tuto velkou spojku Alexander Wang Cher, musel jsem zastavit všechno, co dělám, a psát o tom.

Další věc, kterou si uvědomím, je skutečnost, že Alexander Wang je často mimo jeho rocker. Nyní v některých případech je váš rocker jako návrhář dobrá věc a pak je jindy, že je to špatná věc. V tomto případě je to moje přátelé, je to taška – velmi, velmi špatná věc.

Nemohu přijít na život mě, co Wang s touto spojkou jde. Dobře, to je trochu lež. Samozřejmě si uvědomuji, že tlačí obálku (eeeks, špatná hříčka … která byla zamýšlena) s tímto uchopením, ale musel to udělat v tomto rozsahu? asi ne.

Tato nadměrná kožená uchopení má kontrastní zrcadlovou kůži proti semišovému a kontrastnímu úhlu. Vypadá to, že Wang vzal dvě velké obálky, trochu je otočil a přidal nějaké lepidlo, aby je upevnil. Obvykle se snažím najít alespoň nějaký druh použití pro každou kabelku, o které píšu, ale dámy a pánové, jsem pařezován. Neexistuje způsob, jak bych to nesel nikde; Prostě to nejsem já. Pokud je to však něco, co chcete houpat – rozhodněte se pro to! Nakupujte prostřednictvím Shopbop za 780 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *