Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Purseforum Roundup – 29. května

Purseforum Roundup – 29. května

Hej tam všechno! Doufám, že jste lidé měli skvělý týden, ať jste kdekoli. Naštěstí je tu pátek a víte, co to znamená – přichází čerstvá dávka dobroty kabelky! Naše nejaktuálnější purseforum kolo je tady a udržuje vás všechny aktuální o aktuálních zprávách TPF! Četli jsme skrz články naší komunity, abychom vám přinesli vše od současného drby tašky, až po to, jak se lidé vyrovnávají v současné době a další. Jsme tu proto, abychom vám přinesli jedny z nejlepších obsahu vytvořeného člena, ale nezapomeňte se stát členem rodiny TPF, abychom objevili vše, co naše komunita nabízí.

Začínáme dnes s nějakou pěknou akcí Pink Chanel od člena Einertie v „Úžasné akvizice v květnu 2020!“ vlákno. Miluji juxtapozice robustního řetězce a elegantní růžové na tomto krásném chlapci!

Přes v členu sub-fóra LONGCHAMP Tclover s námi sdílel neuvěřitelně sladkou letní sestavu v „Ukaž nám svůj Longchamp!“ vlákno. Toto je skvělá skupina pro měsíce teplého počasí!

Milujeme oblečenou Kelly, zvláště když vydává tak chladnou letní vibraci. Děkujeme za sdílení ve vaší vlákno Smileygirl!

Není žádným tajemstvím, že sedlo Dior má chvilku, ale obzvláště miluji toto růžové dítě, které člen Nadin22 zveřejnil v „Jaký byl váš poslední nákup Dior?“ vlákno.

Taková senzační pochette Grenelle! Toto odvolání bylo zveřejněno naším členem 23ADeline v „Kdo je na sedadle vašeho spolujezdce?“ vlákno. Jízda v autech s taškami rytmuje na autech s chlapci, ne?

V souladu s pastelovými vibracemi máme tento neuvěřitelně roztomilý instruktor Cassie zveřejněný LL777 v „Která taška instruktora dnes nosíte?“ vlákno.

Chcete víc? „Jaké jsou některé z vašich nepopulárních názorů Chanel?“ Vlákno je dobré čtení a skvělé místo pro vydání nějaké nákupní páry. Fórum „Carebag Care & Maintenance“ je také informativní, pokud se snažíte vymazat nápady na péči i DOS a dont z péče o kožené.

Hledáte inspiraci v teplém počasí? Máme na to také vlákno! Podívejte se na vzhled našeho člena v „Post Your Outfit of the Day {ootd}!“ vlákno! Děkujeme vám všem za účast a sdílení všeho, co s námi uděláte – bagy a dále! Až příště, přeji skvělý víkend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *