Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags Řádek na jaře na jaře 2014 Runway Hobos se okamžitě vyprodal v Net-A-Porter

Řádek na jaře na jaře 2014 Runway Hobos se okamžitě vyprodal v Net-A-Porter

Řádek provedl odvážné doplňkové pohyby jednou ze svých podpisů značky; Značka debutovala svou kabelkou s batohem 34 000 $ aligátorů v době, kdy si nikdo v tomto odvětví myslel, že batohy by nakonec nemohly být luxusní losování. Přestože se na tašku na tašku nemusí být tak docela taková (nebo drahá), stále stojí za zmínku, že zmizeli z zásoby Net-a-Porter prakticky ihned po příjezdu.

Když jsme poprvé zakryli debut tohoto designu, mnoho z vás mluvilo pozitivně o možném návratu hobo a zdá se, že řada spotřebitelů dala své peníze tam, kde jsou jejich ústa. Jak 1 600 dolarů na hedvábí, tak jeho kožený protějšek 4 600 $, byli fackováni „vyprodanými“ značkami do několika hodin po příjezdu do Net-a-Porter v pondělí, a ještě se museli vrátit na skladě, jak se v některých případech stane, jak se v některých případech stane S novými produkty, které na webu rychle vycházejí ze skladu.

V tomto okamžiku je nemožné říct, zda rodící se popularita této tašky svědčí o nadcházejícím posunu v preferencích luxusních tašek, ale řada odvedla docela dobrou práci, která byla před námi několik sezón volala s tím celým batohem.

Pokud byste se chtěli dostat na seznam a zakoupit si jeden z těchto tašek, když jsou doplněni, můžete tak učinit níže.

Row Sling Leather berou na tašku
4 600 $ prostřednictvím Net-a-Porter

Saténový satén vezme na tašku
1 600 $ prostřednictvím Net-a-Porter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *