Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag bags RHOC: “Jestli to není obálka, co je v něm pro nás?”

RHOC: “Jestli to není obálka, co je v něm pro nás?”

No, především, zdá se, že jen člověk uznává, že pozoruje skutečné ženy v domácnosti Orange County včera v noci, ve světle denních tragických událostí v Bostonu, zdálo se i Sillier, než to obvykle dělá. Jeden z velkých krás zábavy všech typů, dokonce i trashy reality televize, je jeho schopnost poskytnout malý kousek duševní nebo emocionální úlevy (možná úleva není slovo – možná je to spíš jako rozptýlení), když to potřebujeme nejvíce. Takže budeme zaneprázdnit sami s markantem banda bláznivých žen středního věku v Kalifornii, stejně jako my normálně děláme.

Neviděl jsem minulý týden epizoda kvůli mému dovolené, a očekával jsem, že bude trochu trochu za výsledkem. Kdybych nevěděl, že jsem vynechal epizodu, nikdy bych nehodlal. Stejně jako Bravo se snaží učinit tyto výstavy do solidních narativních oblouků, předpokládám, že když jsme již viděli tyto ženy bojovat a make up v každé konfiguraci představitelné po dobu osmi let, není to, že mnoho příběhů je ještě třeba říci. To nám nezastaví, že se samozřejmě nemají rekapitulu.

1. Alexis a Vicky se spojili, protože nikdo jiný nebude viset s jedním z nich. Nepřítel mého nepřítele je můj přítel, dokonce (zejména?) Na reality televize. Nebylo to tak dávno, že tyto dva křičeli na sebe na výlet do LA, vpravo? (To není rétorická otázka; Mám těžké si pamatuji, kdo bojoval s kým a za jakých okolností na této výstavě, pravděpodobně proto, že drtivá většina obsazených členů v průběhu let vypadalo jako stárnutí fembotů.)

2. Nejsem si jistý, že věřím, že Vicky a Brooks jsou rozbité, stejně jako všichni ostatní. Vezměte si například tuto výměnu ohledně Brooks mezi Vicky a Alexis na oběd: Alex: “Takže jsi rozbil, nebo jste to jen pomaleji a zpomalte Litte?” Vicky: “… .jeah …”. To nebyla otázka ano-or-žádná, vick.

3. Heatherův manžel si myslí, že by se neměli obtěžovat s magazínovými funkcemi, pokud nejsou obchody. Heatherův manžel je Naomi Campbell, v případě, že jste si nebyli vědomi. (Také, je to nové ženy v domácnosti Bingo Square?

4. Vicky se schovává, když mluví s Brooksem a pak ho popírá její dcerou. Kdybych viděl, jak jsem viděl rolverzní roli matky, je to s Brianna a Vicky. Vicky chce mít její hrozný přítel nad domem, Brianna nechce všude, že konflikt a negativní energie kolem svého nového dítěte. Vicky nechce Brianna a dítě, aby se mohli pohybovat ven, takže se zamkne v koupelně, aby mu zavolala a předstírá, že se v šest týdnech neviděli. Vicky je 14 let.

5. Lydia je naším novým odlitkem pro sezónu. Lydia byla sousedé s Alexií zpět před Alexisem a Země Ježíš musel uvolnit svůj předchozí domov, takže přirozeně, Heather si myslí, že bude hrozná. Z jejího prvního závěru do show, i když se zdála zdála naprosto rozumná (v termíně v domácnosti), zejména když se domníváte, že většina nových členů obsazení jdou ze svých způsobů, jak se na začátku dělají blázny, protože si myslí, že to udělá blázny. nezapomenutelný nebo vydělat je navíc čas fotoaparátu. (Vzpomeňte si na Heatherovy antice v prvních několika epizodách v minulé sezóně?) Každopádně, Lydia a její manžel běželi Beverly Hills Životní styl časopisu, který nechce dát Heatherův dům na obálce.

6. Počkejte, takže Tamra ještě neotevřela své fitness studio. Má však pronajmout prázdný prostor. Vicky přišel (ona jel přes ulici, konkrétněji), aby se pokusila prodat Tamra nějaké pojištění.

7. Máte dovoleno pít, když provozujete loď? To je opět skutečná otázka. Vím, že lidé mohou pít na lodi, ale dokonce i osobě řízení? (Poznámka: o lodích nic nevím.)

8. “Cítím, že děti a přátelé jsou mimo limity.” Vicky Gunvalson, který může nebo nemusí přijít po Gretchenův přítel s blízkými doslovnými pochodněmi a vidlemi v minulosti.

9. Je to problémy v ráji pro vřes a Terry. Reality TV je špatná pro každého manželství kromě Lisy Vanderpump, což je kamenná skutečnost, o které bychom měli být nyní vědomi. Vicky a Tamra oba se rozvedli, zatímco na OC obsazení, nemluvě o různých ženách z jiných měst.

10. Nevím, proč si ženy domácnosti myslí, že je v pořádku pozvat nepřátele na párty ostatních. Vím, že je to pravděpodobně instalace výrobců, ale pak nemusím nutně věřit, že Vicky je dost citlivý nebo logický, aby pochopil, proč to není v pořádku pozvat náhodné lidi na soukromé strany, natož lidem, kteří se aktivně pohrdají strany . Samozřejmě, že pokud jsou skutečné ženy v domácnosti o cokoliv, je to o tom, aby se stranami s lidmi, které nenávidíte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *