Zdarma vzor pro Easy Quilted Tote Bag Uncategorized Saint Laurent je nejnovějším návrhářem, který ctí pozdní Jean-Michel Basquiat

Saint Laurent je nejnovějším návrhářem, který ctí pozdní Jean-Michel Basquiat

Jean-Michel Basquiat je početným považován za jednoho z nejdůležitějších umělců 20. století. Pozdní designér byl (a je) nesmírně vlivný, široce známý mezi newyorskou uměleckou scénou v 80. letech. Jeho práce byla bohatá na odkazy nejen na africké umění, ale americké popkultury s základními prvky jeho práce, která byla uznána po celém světě. Umělec tragicky zemřel v mladém věku 27 let, ale protože jeho smrt před více než 30 lety, jeho hraniční umění nadále zasáhne akord s moderním uměním i módním davem.

Jeho práce vyvolala inspiraci mezi mnoha, od dnešních umělců po designéry i značky. Nyní se podíváme na nejnovějšího návrháře, který bude spolupracovat s panstvím Basquiat, Saint Laurent Rive Droite, kurátor kreativního ředitele Anthony Vaccarello. Kapsle zahrnuje odpaliště, pouzdra na iPhone, skateboardy a také vybrané tašky zdobené proslulým uměním Basquiatu. Sbírka je nyní k dispozici online prostřednictvím Saint Laurent a do 7. září na 213 Rue Saint-Honoré, Paříž a 469 Rodeo Drive, Los Angeles.

Městský batoh v Basquiat Nylon Canvas a také kůže
přes Saint Laurent

1 500 $

Klasická taška na pás na plátně Basquiat
přes Saint Laurent

1 150 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *